Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ono o to drevo ze sousek opravdu nejde, po vykaceni meho pozemku mam dreva na mnoho let dopredu. Jde mi vyslovene o bezpecnost, az budeme sazet nove stromky a o to, aby mi pak ty sousky neposkodily vysadbu. Sousedni pozemek je dlouha nudle, 6 metru siroka, skoro bezcenna, pak uz je pole.

Spis mi slo o to, jestli by v tomto pripade slo oduvodnit kaceni na cizim majetkou snahou ochranit zdravi a muj majetek. Nevim jak je to s povinnosti kacet sousky, ale podle meho bych po pokaceni naopak mohl po majiteli zadat ja naklady, pokud by to po mem vyzvani neudelal on sam. To samozrejme resit nebudu, spis se jen trochu bojim toho, aby mi pak nekdo neudal, ze kacim v cizim lese....

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika