zkušenosti s firmou Bakker



host - 48.1 (?)
18.4.2012 9:28

Já mám zase velmi dobré zkušenosti.Cypřišky koupené před 7 lety jsou krásné, asi 1,5 m vysoké, přestože došlé byly 0,30 m.Pár se jich nechytilo, ale obratem poslali nové a myslím, že jich bylo i o několik navíc.Mečíky jako dárek-nádherně červené jsem už rozdala všem v okolí, jak se pěkně rozmnožují.Růže krásná, jedna se nechytla, obratem zaslali novou.Teď jsem zrovna objednala fialové pnoucí růže, už se na ně moc těším.Pro mě-BAKKER ano.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10   
   
host - 54.232 (?), 9.3.2012 18:27

Neustále mi posílají uschlé rostliny a inzerují dárky, které stejně nepošlou, již jsem s nima skončil

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 48.1 (?), 18.4.2012 9:28

Já mám zase velmi dobré zkušenosti.Cypřišky koupené před 7 lety jsou krásné, asi 1,5 m vysoké, přestože došlé byly 0,30 m.Pár se jich nechytilo, ale obratem poslali nové a myslím, že jich bylo i o několik navíc.Mečíky jako dárek-nádherně červené jsem už rozdala všem v okolí, jak se pěkně rozmnožují.Růže krásná, jedna se nechytla, obratem zaslali novou.Teď jsem zrovna objednala fialové pnoucí růže, už se na ně moc těším.Pro mě-BAKKER ano.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 18.4.2012 13:21

Od Bakkera mám dvě asi 15leté slivoně, které firma nabízela při vstupu na český trh.
1. tzv. jablkošvestka - velké černé ryngle známé ze supermarketů. Je to propadák, u nás v horší poloze zaplodí pár plodů 1x za 3 roky, silně namrzá ve dřevě i v květu
2. Švestka Bryska (nemá nic společného se starou drobnoplodou kulatou odrůdou Bryská - jednou z nejranějších slivoní). Ta od Bakkera plodí pravidelně desítky kg plodů, velkých sladkých, chutných ze dvou stran zašpičatělých . Tvarově připomínají švestku Esslingenskou, vyzrálá dužina je oproti pravým švestkám trochu měkší. I tak velká spokojenost. Jestli ji katalogy nabízejí stále, nevím, roky jsem je nečetl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 183.29 (?), 20.4.2012 16:04

..ano nepoučitelný, před pár lety jsem polovinu rostlin reklamoval, úspěšně.Zařekl se že už nikdy.Teď jsem se nechal zlákat na dárek, bateriovou konvičku.K ní jsem si objednal 3 dr.rostlin, došli 3ks 5cm hlízek za 259kč!!!Myslel jsem, že to už jsou rostliny.Další rovněž guča hlízek v igeliťáku, také za 259kč.U zahradníkú stojí vzrostlé rostliny 20-30kč.konvička je na půl litru v hodnotě tak 50kč... už fakt nikdy Bakker.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 228.17 (?), 12.5.2012 11:11

Mám čerstvou stejně hroznou zkušenost s dodávkou od Bakker. Půlka shnilá a půlka suchá. Ona za to možná může Česká pošta, že to trvalo týden, ale proč to tedy neposílají jinak?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 146.32 (?), 15.5.2012 15:05

Dobrý den, no to jsem ráda, že nejsem sama, komu přišly nahnilé růže. Akorát by mě zajímalo, jak jste řešili reklamaci, protože poslat 2 ks shnilých růží za 898 Kč včetně poštovného mi připadá skoro jako žalovatelná krádež.Každopádně už si u nich nikdy nic neobjednám a budu varovat všechny svoje známé.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 80.148 (?), 4.6.2012 22:24

4.6.2012 mi přišla zásilka z Bakkera. Děs a hrůza, všechno shnilé, plesnivé, zvadlé a vyschlé. Krabici jsem zavřela a poslala bez vybalení zpět. Ponaučení pro mě a varování všem. Od fy Bakker-Holland už fakt nikdy více. Že se nestydí, nechápu, jak mohou prosperovat!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 56.224 (?), 30.7.2018 14:30

3x jsem nakoupila cibulky u Bakkera, 1x u Starkla a naposledy u Narcisy.cz Balíčky od Bakkera jsem skoro hned vyhodila, od Starkla dobrý vše vykvetlo ajsem spokojená, od Narcisy vykvetlo vše, ale hlavně mě bavily ceny a výběr cibulek a způsob balení. Vypadá to, že konkurence začíná pracovat. Hurá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 0.107 (?), 28.12.2018 15:29

Bakker už asi u nás skončil, u Starkla jsem spokojená, jen má malý výběr cibulek, od Narcisy.cz jsem zkusila poprvé a pečlivě zabalené jako by to byly parfémy :)) a snad kromě jednoho ocúnu vše vykvetlo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 168.34 (?), 12.6.2019 11:31

Dobrý den, u Bakkera už nikdy si nic neobjednám, zaslali mi něco jiného, než jsem měla objednané, zásilka přišla v ubohém stavu, skoro vše jsem musela vyhodit, vyhozené peníze, nedoporučuji Vlasta 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika