zkušenosti s firmou Bakker



host - 116.167 (?)
30.9.2009 17:11

Zkušenosti s touto firmou mám také takové Rostliny malinké a hlavně strašně drahé.Co se týče dárků jako vip zákazník to je hrůza.Ojednal jsem si kytky za 900.-kč a jaho dárek digitální fotoaparát, přišla plastová krabice najedno použití s filmem.Na dotaz, u firmi mě zdělili že digitál dostali je první čtyři nejrychlejší zákazníci, a na letáku mají odpovědět do čtrnácti dnů. Jsou to podvodníci tak jsem jim zavolal že u nich po deseti letech končím   Moural Petr

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10   
      
host - 185.159 (?), 15.5.2009 20:44

Dobrý den,

zkušenosti mám opravdu ty nejhorší od objednávky až po obdržení zásilky.

Objednal jsem přes internet a poté chtěl doobjednat ještě telefonicky další zboží.Na jejich zákaznické lince o internet.obj.nic nevěděli...

Nakonec mi poslali balík určený podle dodacího listu úplně někomu jinému s jiným obsahem, navíc zboží v příšerném stavu, vč.plesnivých sazenic.Na jejich zákaz.lince mi jen sdělili, ať to pošlu zpět... Když jsem chtěl objednávku zrušit, prý to nejde, protože je už na cestě.Když mi došel ten můj balík, tak jsem byl v šoku-všechny sazenice levanduly byly shnilé a budu je reklamovat!!!Pouze cibule lilií byly pěkné.Jen ještě informaci k cenám: jejich úžasný závěsný květináč s petunkama nevalné kvality za úžasných ca.600 Kč, jsem nakonec koupil ve výprodeji v Kauflandu s pěkně narostlýma kytkama za necelých 100 Kč!!!Už o firmě Bakker Holand nechci nikdy slyšet.Zdravím všechny, Jirka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 146.236 (?), 30.6.2009 17:23

Stejné za několik let kdy jsem si občas něco objednala, abych měla něco "extra" se buď nic nechytlo, nebo zašlo během roku.Trvalky přesně jak Jste uvedl jsou tak malé, že při nejleší péči nepřežijí, natož aby vzešly.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 138.82 (?), 27.8.2009 17:00

S firmou Bakker mam jiz dlouholete zkusenosti a ve strucnosti receno, je to tak pul na pul.

Objednaval jsem vyhradne cibuloviny. Trvalky a kere nakupuju v zahradnictvich, kde si je muzu prohlidnout a nemusi trajdat postou buhviodkud az ke mne. S cibulovinami mam zkusenosti dobre - hyacinty Fondant kazdym rokem nadherne kvetou, ladonicky zplanuji a samovysevem se rozsiruji, narcisy, lilie, tulipany, krokusy, modrence, jiriny, meciky - vsemu se dari. Nicmene, ceny jsou dosti premrstene. Takze ted uz kupuju jen to, co je tezko k sehnani jinde a pro tulipany si zajdu radsi do kvetinarstvi / zahradniho obchodaku.

Upozornuju na jejich pestre katalogy a zaplavu doprovodnych papiru o uzasnych nabidkach, jedinecnych darcich a o tom, jaky jste pro ne exkluzivni zakaznik. Kdo je detailista, tak snadno v katalozich najde, kde pocitacove pridali plno kvetu a kde zpestrili barvicky, aby to vsechno vypadalo krasne a lakave. Je proto potreba obezretnosti a zejmena srovnani s obrazky z jinych zdroju. Taky je potreba si predem nastudovat informace o pestovani objednavaneho zbozi, predejdete tak pripadnemu zklamani (aneb vychvalujici nicnerikajici popisek "Nadherna kvetina do letnich zahonu, vhodna i k rezu. Krasne voni!" neni z pestitelskeho hlediska zrovna nejinformativnejsi). Jejich darky vetsinou stoji za starou belu - solarni lampa prestala svitit na druhy den, batoh nepouzitelny, deka se po par pouzitich roztrhala, jen hrnky uz par let slouzi. To, ze jste exkluzivni VIP zakaznik, pisou myslim kazdemu:) Jejda, a muj osobni soutezni kod, svete div vse, vzdycky souhlasi s kodem, ktery me opravnuje k zarazeni do nejakeho velkeho slosovani o nejakou hodnotnou cenu! Osobne se temihle jejich hloupymi obchodnimi triky bavim - ale bohuzel, asi je hodne lidi, na ktere to zapusobi.

Takze v kostce receno, kvalita cibulovin vysoka (jen ty ceny...), s trvalkama zkusenosti nemam: osobne bych neobjednaval, kdyz si je nemuzu prohlidnout + rizika prepravy. Pokud je na vyber darek, uprednostnil bych vzdycky nejaky sacek s cibulkama pred nepraktickymi blbinami typu zahradnich trpajzliku. A hlavne bych srovnaval ceny a nekupoval to, co muzu v kvetinarstvi za rohem koupit za ctvrtinu...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 116.167 (?), 30.9.2009 17:11

Zkušenosti s touto firmou mám také takové Rostliny malinké a hlavně strašně drahé.Co se týče dárků jako vip zákazník to je hrůza.Ojednal jsem si kytky za 900.-kč a jaho dárek digitální fotoaparát, přišla plastová krabice najedno použití s filmem.Na dotaz, u firmi mě zdělili že digitál dostali je první čtyři nejrychlejší zákazníci, a na letáku mají odpovědět do čtrnácti dnů. Jsou to podvodníci tak jsem jim zavolal že u nich po deseti letech končím   Moural Petr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Luc - (21) - 248.7 (?), 15.9.2009 19:41

Já tedy nemám zkušenost s touto firmou, ale chtěla bych zde napsat jiný postřeh. Zkusila jsem párkrát koupit něco v obchodních řetězcích a byla jsem překvapena cenou i jak dobře vše vzešlo.
Předloni jsem narazila v Tescu na krásné růže, kus za neuvěřitelných cca 30 Kč... ačkoli jsem neměla moc důvěru, řekla jsem si, že v nejhorším o tolik nepřijdu..růže byly dobře zabalené - navoskované, kořenový bal nevyschlý, krásně se chytly a překvapivě dobře rostou. Pak mi jednou při nákupu - a teď si nejsem jistá zda to bylo v Penny nebo v Lidlu - padla do oka krásná jiřina, kterou nabízeli... tři pěkné docela velké hlízy celkem za 49,- - zasadila jsem je a jsou fantastické - nádherné a rostou perfektně.
Udělala jsem dobrou zkušenost i s angreštem, taktéž z Tesca... takže ačkoli se to nemusí zdát, dá se v těchto řetězcích narazit na dosti levné, přitom kvalitní zboží...
Lucie

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 174.166 (?), 18.3.2010 19:26

Mám stejnou zkušenost jako paní Lucie,  v Lidlu jsem loni nakoupila levanduli "za hubičku", krásně se rozrostla a kvetla až do podzimu. Hanča

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 11.106 (?), 18.6.2010 11:53

Musím říct, že i já občas nakoupím v rostliny v Tescu, Lídlu a GLobusu a všechny se chytly, přežily zimu a je to opravdu velmi levné, stačí jen sledovat nabídku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 166.244 (?), 29.12.2009 20:10

já mám také velice špatné zkušenosti. Pelargonie mi přišly polámané a narcisky mi za dva roky ještě nekvetly. už u nich neobjednávám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 128.2 (?), 18.3.2010 9:42
Zkušenosti s firmou Bakker mám velmi mizerné, Jahody do truhlíku z 10 sazenic se ujaly 3, na nich vyrostly 2 jahody asi 2cm velké, další rok všechny chcíply. No neberte to za 499,00 Kč. Růže, malina ani nektarinka neobrazily, karafiátky byly plesnivé, semena nikdy nevyklíčila, jiřiny z 5 ks vyrostla 1, ale květy byly zřejmě napadené nějakou hnilobou - ani jedno poupě nikdy nerozkvetlo a uhnilo. Zvláštní že zrovna ta jiřina od Bakkera. ostatních deset kvetlo celé léto jak o život. Jediná dobrá zkušenost byla s cibulkami narcisů, ty kvetou již několik let a opravdu kultivary, které byli na fotografii. Bohužel pro mou peněženku to byla první objednávka někdy před 7 lety.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 230.129 (?), 18.3.2010 18:31

Jsou to zloději

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika