Opakovaně kvetoucí růže na popnutí stromu?



host - 167.138 (?) 
25.4.2018 9:53, zobrazeno: 4337x

Dobrý den, existuje nějaká veliká růže (co největší), která může být navedena na strom a kvete opakovaně? Díky!! linda

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 228.74 (?), 25.4.2018 10:07
Hledejte pod heslem remontantní rambler.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 52.95 (?), 25.4.2018 13:18

Zdravím, jednou kvetoucí obrovská vzrůstem, voňavá, mrazu i nemocem odolná je bílá kordéska bobbie james, ta má prorůstání starých stromů přímo v popisu, výška až 5m...  Jen nekvete opakovaně, ale květ má nádherný proti jiným ramblerům

Sáša

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 111.26 (?), 31.5.2018 11:34

V našich podmínkách je opakovaně kvetoucí rambler trochu problém..

nikdy nevíte co s ním zima udělá.. namrzne, nenamrzne..

Malvern Hills, Snow Goose, The Albrighton Rambler - z těch, co si uvědomuji, že jsou u nás k sehnání.

Zkušenosti mám ale pouze se Snow Goose, velmi špatně rostla. Nakonec mi vymrzla.

Pokud opravdu chcete mohutnou růži do stromu, doporučila bych orientaci na jednoukvetoucí.

Květa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 168.149 (?), 22.2.2019 9:31

 Remontující růže do stromu je tak trochu protimluv- protože pokud chcete aby JAKÁKOLIV růže opakovala květení až do pozdního podzimu, musíte včas ostranit odkvetlé květy - jinak jde růže do šípků a má jen velmi malou (nebo žádnou) potřebu tvořit nové květové pupeny. A nyní si představte, jak lezete dovnitř do stromu plného ostnatých šlahouhů rambleru a stříháte vše odvětlé... to by zvládla leda cvičená veverka, ne člověk... Mohutný rambler kvete jen jednou ročně... ale je to fascinující zážitek. Před lety jsem odmítal pořizovat jednou kvetoucí růže, ale u ramblerů jsem se časem načil dělat výjimku - jsou FANTASTICKÉ! slavekx@centrum.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika