Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, ta roura by snad vadit neměla, ale já bych to tak neudělala. Kde je špatná zem, tak udělám větší díru, dosypu kvalitní zeminu a zasadím. Růže Vám prostě mohla vymrznout a nemusí to být nutně zasazením či umístěním. Někdy se prostě stane, že i růže, která je na svém místě delší dobu, krásně se jí daří, tak po zimě už prostě neobrazí. Naštěstí se mi to nestává často, ale už bohužel takovou zkušenost mám. Před čtyřmi lety mi byla omylem prodána místo keřové růže, růže pnoucí. Je nádherná, ale v záhonu to prostě není ono. Chtěla jsem jí přesadit, ale zahradníci mi radili, ať to nedělám, že by to nemusela zvládnout. A zase ze zkušenosti mojí kamarádky, která vykopala růži starou 25 let (byla sázená tatínkem, takže památeční), převezla jí z Holandska do Rakouska (úplně jiné klima) a tam se krásně ujmula a už zase kvete jako o život. Marcela

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika