Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
ja jsem od Bakkera objednala ruže, rostou dobře, ale barvy jsou úpně jiné než ty deklarované. taky ixie, z nich nevykvetla žádná, ale poslali mi obratem dobropis. Pak holandské kosatce rosario, vykvetl pouze 1 a to fialově, nikoliv růžově. jo a ještě plamenky, z nich se ujaly z šesti 3, ale poslali obratem nové. takže kvalita za vysokou cenu nic moc, ale aspoň reklamace vyřizují solidně. taky mám zkušenosti se starklem, ale kvalita mizerná - růže v zuboženém stavu, šuškarda  a mečíky plesnivé, trvalky maličké. ale reklamace bez problémů a ochotně vyřízené, na rozdíl od Bakkera, který ji požaduje písemně, stačí telefonicky. dobrou zkušenost mám s trvalkami s firmou Florianus z Jindřichova Hradce, od nich se mi vše krásně ujalo a roste.  marketa
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika