Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak si připadám, že jsem dopadla skoro stejně, jenom s tím rozdílem, že u mne se žádná bedna nekonala ani velká, ani malá.Přitom jsem dostala urgentní dopis že tam je bedna na moje jméno a s příští objednávkou mi bude zaslána.Objednávka byla na začátek září.Zatím nepřišla ani objednávka, ani bedna.A to není poprvé, co se mi toto stalo.S touto firmou mám ty nejhorší zkušenosti.Reklamovala jsem růži, která zplaněla a trvalo to 2roky, než mi poslaly novou.při té příležitosti jsem si objednala jinou růži, no a tu projistotu poslaly úplně černou, takže zase nemám nic.Nato jak mají všechno předražené... Udělala jsem si průzkum u Bakkera a Starkla.Vybrala jsem 10 stejných sazenic (kkytky, stromky, keře atd.) a rozdíl v ceně???  3000 korun!!! Takže s Bakkerem končím jednou pro vždy!!!   Shodou okolností taky Jarka

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika