Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Také jsem si objednala kytičky, nechala jsem se zlákat krásnými fotkami v katalogu.Nu objednala jsem si a došlo to. Chtěla jsem jen cibule a tak snad přežijou, uvidíme,ale co mne pobavilo Vám musím napsat.V katalogu bylo jako lákadlo uvedeno, že dostanu jako dárek, dřevěnou bednu s elektronickým dárkem uvnitř, který je s LCD displeyem.Vyfoceno tam bylo mimo jiníé mobil, navigace,LCD monitor a digi kamera.No bylo tam napsáno, že 100% jedna z těch cen je má.Koukala jsem, že bedna má rozměry velice malé a task jsdem si říkala, že se do ní vejde maximálně ten mobil nebo kamera.Všechno přišlo, i ta bedna, no bedna, bedýnka a korát tak na ten mobil.Dychtivě jsem jí otevřela a uvnitř byly npžky na keře spojené s čímsi jako víceúčelový núž.Volala jsem tam a ptala jsem se, jestli ty nůžky jsou ten elektronický dárek a bylo mi řečeno, že ano.No zřejmě tam nikdo nepozná rozdíl mezi elektronickým a mechanickým dárkem. No další objednívka půjde šupem zpátky. Když to tady čtu tak vidím, kolik z nás si už naběhlo. Jarka

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika