Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já kupuji u Bakkera asi 15 let. Byla jsem zpočátku nadšená, ale v posledních letech je to čím dál horší. Sazenice trvalek, i když jsou krásně zabalené, jsou různé kvality-ze tří nebo z pěti je jen jedna slušná, jedna nebo dvě již chcíplé a ostatní se snažím vzkřísit /marně/. Evidentně jsou moc dlouho zabalené.Jednou jsem místo stromku obdržela jenom nějaký ulomený suchý klacek. Pět mahonií do živého plotu bylo zabaleno aspoň půl roku, ale na radu reklamačního oddělení jsem poslušně počkala až do jara, jestli se nestane zázrak s těmi suchými klacíčky a pak jim je tam dovezla.  Reklamace jsou teď také horší, protože hledat v záhonu kořínky po nevzešlých rostlinách není snadné, raději to vzdávám. Můžu říct, že 80% zaslaných rostlin jsem zbytečně zaplatila. A ty krámy, co posílají, dostávají asi zdarma od výrobců, kteří neuspěli na trhu, za ty bych se styděla. Vždyť rostliny jsou určitě lepší bonus. Cibuloviny ale mají výborné a krásné. Také keře a stromky jsou dobré, bohužel moc drahé. Asi už opravdu s touto firmou skončím.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika