Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Od Bakkera jsem si nechala poslat na podzim nějaké keříky, sakuru a růže. Překvapilo mě, že zásilka přišla běžnou poštou a klidně by ležela na poště 15 dnů. Kromě toho přišla opravdu až koncem listopadu a už jsem původně ani nechtěla riskovat vysazení. Bylo mi ale řečeno, že pokud se rostliny neujmou, mám zaslat reklamaci s fotografií a popisem a vše se vyřídí. Neujala se pouze jedna růže a jeden keřík - pustoryl. Co do velikosti, vše odpovídalo popisu. Kupodivu mi vyrašily i všechny tulipány, které přišly současně s objednávkou jako dárek a sázet je "ve sněhu" byla fakt zábava :o)) Takže myslím, že je to případ od případu. Nejlépe je ale asi opravdu kupovat to, co si člověk může na místě "osahat" ...
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika