Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

zkušenosti mám opravdu ty nejhorší od objednávky až po obdržení zásilky.

Objednal jsem přes internet a poté chtěl doobjednat ještě telefonicky další zboží.Na jejich zákaznické lince o internet.obj.nic nevěděli...

Nakonec mi poslali balík určený podle dodacího listu úplně někomu jinému s jiným obsahem, navíc zboží v příšerném stavu, vč.plesnivých sazenic.Na jejich zákaz.lince mi jen sdělili, ať to pošlu zpět... Když jsem chtěl objednávku zrušit, prý to nejde, protože je už na cestě.Když mi došel ten můj balík, tak jsem byl v šoku-všechny sazenice levanduly byly shnilé a budu je reklamovat!!!Pouze cibule lilií byly pěkné.Jen ještě informaci k cenám: jejich úžasný závěsný květináč s petunkama nevalné kvality za úžasných ca.600 Kč, jsem nakonec koupil ve výprodeji v Kauflandu s pěkně narostlýma kytkama za necelých 100 Kč!!!Už o firmě Bakker Holand nechci nikdy slyšet.Zdravím všechny, Jirka

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika