Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Připojuji své zkušenosti se sháněním růží. Teď na podzim jsem vysazovala růže na novou zahrádku (do chladnějších podmínek - přes zimu tu bývá 2m sněhu a i přes léto jsou teploty nižší), takže příští rok uvidím, jak se jim bude dařit. Stanoviště jsem vybírala co nejlepší, aby měly dostatek slunce. Sázela jsem velkokvěté a anglické růže. Po špatných zkušenostech se sazenicemi z Baumaxu a podobných obchodů, jsem při koupi velkokvětých růží kontaktovala p. Strnada z Rosic u Brna. Nabízí velký výběr a růže jsem vybírala podle obrázků na internetu. Sazenice byly v prvotřídní kvalitě, až mě překvapil rozdíl mezi růžemi nabízených od pěstitele a růžemi k dostání v síti prodejen typu Baumax. Nesrovnatelný. Anglické růže jsem sehnala od manželů Pelcových, ale už neměli všechny druhy (je potřeba zavčas objednat). Opět jsem získala prvotřídní kvalitu. Pak jsem ještě některé druhy, které jsem nesehnala od Pelcových objednávala v Kunraticích. Růže z Kunratic jsem si nechala poslat poštou. Musím ale říct, že kvalitou sazenic byly horší než od prve zmiňovaných pěstitelů (cenově vyšli trochu levněji). Dám vědet, jak se růže ujmou v trochu drsnějších podmínkách a které odrůdy se mi osvědčily. Z anglických růží mám celkem 20 růží v 10 odrudách.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika