Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pro upřesnění, je to v CHKO, přes 500mnm, zahrada je rekreační, produkce nula nic už rozsahem výsadby. Hlavní slovo ve všem má tchýně. Podle ní tam všechno ožírají srnky a jeleni a nevím jaká zvěř, i když já jsem jich tam (ani jejich stop) za ty roky moc neviděla. Natož aby zahrada byla ožraná do mrtě, jak tvrdí. Spíš si uždíbnou, když jdou vedle na louku. Takže potřebuji vymyslet a co nejdříve zrealizovat něco, co do okolní krajiny zapadne lépe než řady smrčků a buků nastrkaných jeden na druhém, což je tam teď, nebo dvoumetrový drátěný plot se železnými sloupky, což by tam tchýně chtěla. Šípky, trnky, ostružiny a spol. mi přijdou nenápadné, prostě tam okolo "samy vyrostly", šlechtěné růže, hlohyně a pod. asi už méně.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika