Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, paní Magdaléno, paní Lili a ostatní. Paní Magdaléno (i ostatní), tak vytáhněte foťák a pošlete ty Vaše růže s názvy, moc bych se potěšila. Nemusí být jenom romantické. Včera mě napadla spásná myšlenka, kde založím své malé rozárium, dvě nové už tam mám (Elfe a Eden Rose 85, ach ta krása!!! A po úžasném nápadu bude místo na dalších přibližně 7(zatím) Jenže zase starosti, co vybrat a jestlipak to budou v podzimní nabídce mít!!!. No a taky starost, abych to vymyslela krásně a aby to jednou zapadlo do celkové atmosféry, až zrušíme v oněch místech vedle brambory a tak. Celý ten pohled z ulice a od plotu, kde mám na mnoha metrech New Dawn by měl být asi do růžova. Kout do žluta mám zas jinde. A Nahéma... ta by se mi móóóc líbila taky. Tak byste mě mohli inspirovat svýma fotkama, já už bych si pak dohledala podrobnosti. A neodpustím si poslat elfinku, pořád se na ni (a na Eden Rose 85) chodím dívat... Paní Lili sem někam dala na jaře fotku své Elfe tříměsíční, tak jsem se taky dočkalaa posílám detail. Dnes konečně krásně zahradnicky a dlouho prší, tak všem bude fajn. D.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika