Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, díky za tip, ihned jsem objednala Konigin von Danemark a hlavně Chislaine de Felikonde(ta se mi líbí od doby co jsem zakoupila Encyklopedii růží),dále La Ville de Bruxelles, Reine de Violattes, Sidonie.

Konečně prší, teď už růže nezalévám, už prší aspoň jednou týdně, ale v dubnu nespadla snad ani jedna kapka, v okolí a ani nám nekvetly vysokokmenné jabloně, což mě mrzí, považuji je za jedny z nejhezčích kvetoucích ovocných stromů.No nebude práce s úrodou, taky dobře.

Jinak mě než foto zajímájí více informace o his. růží, a hned na jaře jsem objednala Salet o které jste psala (myslela jsem, že uschne, vůbec nezačala rašít až u země, větvičky usychaly) borbonku Mme Issac Pereire a Fantin Latour, Alba nepřišla. Paní Lili díky za články o růžích, jsou super.Eva

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika