Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
 Zahradní grily Weber - plynové, elektrické a lávové grily 
přesný výraz

Réva vinná > Zimní řez nové révy

Zimní řez nové révy

host - xxx.xxx.243.239 (?)
12.9.2020 13:42
Tento příspěvek (zjistit adresu)
Zdravím, jsem úplný začátečník, co se pěstování révy týče. Koupil jsem si dvě odrůdy, jedná modrá, druhá bílá, na přesné názvy bych se musel podívat. Nicméně by měly být nenáročné a hlavně mrazuvzdorné. Na co se chci vlastně zeptat. Révu jsem zasadil loni podle návodu. V zimě jsem jí zastřihnul a čekal co bude. Letos na jaře však všechny loňské výhonky uschly, už jsem myslel, že je po nich, ale nakonec vyrašili nové výhonky. Vedl jsem u každé rostlinky dva kmínky, řádně je hnojil a zaléval. U modré odrůdy mi oba kmínky vyrostly snad do výšky 3,5 metru, u bílé tak 1,5 metru. Blíží se zima a já pořádně nevím, jak víno ostříhat. Všude píšou nějaký počet oček, ale nejsem si jistý, co to vlastně je. Navíc mi přijde dost radikální révu zkrátit třeba na 30cm, hlavně tedy tu modrou. Mám strach, abych rostlině neublížil. Co se týče místa, tak plánuji konstrukci z trubek, takže může růst, jak je libo. Jak tedy vlastně poznám očka a není ten střih moc radikální? Děkuji za odpovědi.
Připojit reakci   
recepty na vaření, uzení, zavařování, vína, destiláty
Fórum pro chovatele - domácí miláčci, psi, drůbež, králíci, včely, krmiva, pelíšky
Slepice - kolik potřebují místa18.9.2020
Překrmení brojleři? Váha 5-6 kg14.9.2020
Překrmení brojleři? Váha 5-6 kg14.9.2020
Chov ryb doma13.9.2020
Králící a kukuřice12.9.2020
Zarybňovací plán - pomoc10.9.2020
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020