Vinic do severnej oblasti



host - 255.44 (?)
1.7.2013 20:10

Do vyssich poloh bych doporucoval odrudu Leon Millot.Dava stejne cukru jako Marechal Foch, ale tvori mene kyselin. A je plne odolne nemocem.

A uz je to dost roku, nejaky vinar udelal vino z cistych hybridnich odrud a propasoval ho na celoevropskou soutez. Vyhral vsecky ceny. Kdyz pak prozradil, ze to jsou hybridni vina, byl z toho hroznej poprask. Jenom chtel dokazat, ze reci o nekvalitnich hybridnich vinech je jenom politicky boj. Ato se mu podarilo. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
         
pata - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (109) - 54.252 (?), 28.6.2013 15:32

Pokud hodláte vysadit révu v chladnějších oblastech, tak doporučuji na červené víno Marquette – 34 st. Jinou neshánějte, neexistuje (možná ještě Baltica). Je zcela rezistentní a mrazu odolná.  Jako stolní doporučuji Adalmiina a Jubilejnyj Novgoroda – obě do -34. Vyzkoušené v mrazové kotlině v Beskydech n.v. 400 m., ale kolem jsou hory kolem 1 tis.

Měl jsem vysazené asi 45 odrůd. Ty které přežily jsou: (kromě již zmíněných) Einset Seedless, Praire Star, Aurora, Cayuga Hwite, Sabrevois, Heridan, Seyval Blanc, La Crescent, Frontenaky, Marechal Foch. Ostatní, jako Wostorg atd. do -25 st., vymrzly všechny loni.
Pavel - Beskydy

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Paľo. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1739) - 198.106 (?), 29.6.2013 23:39

Zdravím Vás p.Pavel! Nemám problémy s vysokým mrazom cez zimu, ale ide mi o nevšednú chuť vína a minimalizáciu postrekov. Preto som vsadil u červených vín na rezistenty Pinotin, Cabernet Jura a Cortis, Marquette, príp. Livadijskyj čornyj, u bielych odrôd na Frontenac Gris a Blanc, Traminette, príp. Citronnyj Magarača, Cayuga White. Väčšina menovaných naočkovaných na staré korene Vitis vinifera mi už rodia.

Rád by som vedel, aké máte skúsenosti s odrodou La Crescent? Dozrieva u Vás súčasne s Frontenac Gris? Dáva chutnejšie víno ako F.G.? Musíte u nej robiť chemickú ochranu alebo nemá žiadne príznaky ochorení ani na listoch?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
pata - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (109) - 54.252 (?), 30.6.2013 21:45

Bydlím v horách a tak to co u Vás vyroste za jeden rok, u mě trvá tři. La Crescent a Frontenacy sice mám, ale jen po jednom keři. Myslím, že nemá cenu tyto odrůdy nějak preferovat s ohledem na vysoký obsah kyselin (u mě je podstatně míň tepla a kratší léto). Tímto jsem odpověděl i na otázku jaké je z nich víno – nevím. Chemickou ochranu jsem zatím nemusel provádět. Keře jsou zdravé, ale zase tu je trochu mé specifikum. Bydlím daleko od vinic, a možná i proto tlak plísní je menší.?


Cayuga White jsem už taky omezil na jeden keř. Dosahuje málo cukru a chuť? Nic moc. Postupně vylučuji neperspektivní odrůdy a mráz mi v tom vydatně pomáhá. Cabernety vyřadil všechny.


Ty perspektivní, jak už jsem psal jsou hlavně, Marquette – víno je z této odrůdy výtečné. Co se týče ochrany, tak podle mě je Marquette skutečně na 100% rezistentní na rozdíl od Cabernetů a Pinotinu. Na bílé Osceola Muscat. S touto odrůdu však zatím začínám.
Ještě na vysvětlenou. S révou experimentuji s ohledem na polohu kde bydlím. Nemám vinici, jen asi 50 mladých keřů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Paľo. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1739) - 196.169 (?), 30.6.2013 23:27

Ďakujem za info ohladne Vaších skúseností s La Crescent. Prirodzene, ak máte vyložene okrajovú lokalitu pre pestovanie viniča, neskôr dozrievajúce sorty Vám veľa cukru nevytvoria. Napriek tomu Američania Frontenaky aj La Cresent dosť chvália práve pre vysoký potenciál tvorby cukru v drsných podmienkach severu USA a juhu Kanady. Vysoké kyseliny nie sú na závadu, spolu s prírodným cukrom a príp. CO2 dávajú vínu sviežosť. Marquette už svojím skorším dozrievaním lepšie zapadne do Vaších podmienok. V útorok si bol kamarát Roman od Detvy nastrihať u mňa vo vinohrade zelené rezky na očkovanie (niečo na spôsob Forkerta)- najviac práve Marquette. Je to dosť bujná sorta, ktorá robí mohutné zálistky. Kvitne skoro, voči májovým mrazom je menej odolná ako európska réva. Vlani mi prvá úroda takmer všetka zmrzla, zatiaľčo napr. Dunaj bol nepoškodený. Preto moje prvé biovíno obsahovalo mušt vpodstate iba z Pinotinu a Cabernetu Jura. Skôr dozrievajúci Pinotin považujem za perspektívny. Je rovnak odolný k plesniam ako Marquette a navyše víno má intenzívnu vôňu po lesnej čerešni. Našiel som v nej aj karamel a fermentovaný tabak. Na koštovke v Branišoviciach na Znojemsku boli páni porotci z jeho vône náramne pekvapení. Mýty o tom, že víno z hybridov je vždy podradnejšie ako z európskej révy, začínajú mať trhliny. Príkladom je aj Cabernet Cortis. V tomto ročníku- ak hrozno vôbec dozreje- bude moja zmeska obsahovať okrem PN a CJ aj významný podiel Marquette. Som zvedavý, nakoľko tento americký hybrid vylepší ceľkový dojem. Pre porovnanie mám v pivnici odložených pár archívnych lahviniek prvého vínka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
pata - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (109) - 54.252 (?), 1.7.2013 0:43

Pane Paľo, já bych s chutí šel do Pinotinu, žel s mrazem se neumím dohodnout. Zkoušel jsem to několikrát.smiley Prostě jsem vyzkoušel asi všechny odrůdy co jsem sehnal a přirozenou selekcí z moštových, se mi osvědčila jen Marquette. Mám také Balticu, ta je ale málo úrodná. Tak ve vysokých Tatrách by našla uplatnění. Chuťově je vynikající. U mě zraje v půlce srpna!


Co se týče Frontenaků a Crescendů, jsem v kontaktu s několika vinaři v Polsku, kteří mají mnohem lepší pěstební podmínky jak já a uvedené odrůdy opouštějí, byť dosahují 27 Brixe. Ty kyseliny kazí výsledek. S tím „rychlým špuntem“, to je zajímavý nápad.
Mějte se krásně. Palo wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 255.44 (?), 1.7.2013 20:10

Do vyssich poloh bych doporucoval odrudu Leon Millot.Dava stejne cukru jako Marechal Foch, ale tvori mene kyselin. A je plne odolne nemocem.

A uz je to dost roku, nejaky vinar udelal vino z cistych hybridnich odrud a propasoval ho na celoevropskou soutez. Vyhral vsecky ceny. Kdyz pak prozradil, ze to jsou hybridni vina, byl z toho hroznej poprask. Jenom chtel dokazat, ze reci o nekvalitnich hybridnich vinech je jenom politicky boj. Ato se mu podarilo. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
robo27 - (30) - 68.181 (?), 1.11.2016 21:07

Zdravím

Viem že je to pekne stará diskusia, prebehol som tu odprúčané odrody ale prosím Vás kde to kúpim? Zopár som ich dal do vyhľadávača a nič...

ďakujem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Akrij - (1) - 91.181 (?), 6.1.2018 18:01

Ahojte.

Nemá někdo zkušenost s odrůdou Spartanec Kišmiš (Spartan Seedless)?

Případně můžete prosím doporučit jinou ranou stolní odrúdu s americkými geny, která by vydržela -30stC, jarní mrazíky a byla celkově rezistentní?

Díky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
katoo - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (364) - 167.81 (?), 8.1.2018 14:20

Těch -30 až -35°C by měl vydržet Somerset Seedless a asi i Einset Seedless

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milaník - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (102) - 16.124 (?), 9.1.2018 12:21

KAY GRAY- ranný, -40°C

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika