Sklep - malba



Stránky: 1,  2   
host - 57.69 (?) 
4.6.2013 9:18, zobrazeno: 10165x
Mám k dispozici sklep kde se teplota v lete drzi kolem 10-15 stupnu a v zime kolem peti. Ale je tam problem s plisni. Jablka tam shniji behem par tydnu. Tak jsem ho chtel dat v lete ay budou trochu tepla nejak dohromady. Ve sklepe je asi 5 rour, ktere usti na povrch takze nejake vetrani tam je, ale netroufnu si odhadnout ci dostatecne. Prvni co me napadlo (jelikoz se sklep dobrych 10-15 let vubec nevyuzival) bylo strhnout starou malbu (co pujde) a znovu ho vymalovat necim proti plisnim atd. Co by na to bylo vhodne? Diky.
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 4.6.2013 11:41

Nejlépe vápno. To nezplesniví.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 19.98 (?), 4.6.2013 16:00

Pochopitelně jedině vápno.Jestli nedisponujete hašeným vápnem uloženým cca půl roku alespoň v sudu lehce pod vodou, zkuste klidně v drogerii sehnat vápenný nátěr. Zahlédl jsem od firem Kittfort či Het, mělo by to být použitelné.

Nezdá se mi k tomuto účelu dobrý rozpuštěný "čerťák" ve vodě, i po dlouhých měsících nemá máslovitou konzistenci hašeného vápna, je nesoudržný, nelepí,nepoužil bych ho na maltu ani na bílení.Přesto to řada lidí dělá. Ve sklepě by určitě nezvládl vlhko a nedržel by na stěnách.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 114.252 (?), 4.6.2013 19:27

pokud starou malbu obrousíte, tak jedině vápno, jinak jestli byl před tím třeba primalex, tak vápno se z toho loupe, pokud neobrousíte podklad. Na vápno primalex ano naopak ne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Paľo. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1739) - 197.253 (?), 4.6.2013 19:30

S teplotou v pivnici pre víno a jablká mám podobné problémy, napriek tomu, že je z 80% zapustená do zeme a odkrytá časť je zaizolovaná polystyrénom a primurovkou. Pokiaľ nie je pivnica hlboko pod zemou, stabilnú teplotu bez väčších výkyvov neudržíte. Napriek vysokej vlhkosti jablká hnijú v minimálnej miere. Zabezpečil som totiž nútenú podtlakovú ventiláciu pomocou 15- watového ventilátora spínaného obyčajnými zásuvkovými spínacími hodinami z marketu. Vlhkosť elektronike už roky nevadí. Stačia mi 2 otvory- PVC rúry priemeru 110 mm- spodný prívodný a vrchný s ventilátorom. Aj keď máte v pivnici viacero "vetracích" rúr, vzduch sa nehýbe, ventilácia je pasívna a vytvárajú sa podmienky pre hnilobu a plesne.

Pálené vápno na výrobu haseného sa dnes v stavebninách ťažko zháňa. Na vylíčenie omietky v pivnici som použil suspenziu vápenného hydrátu a zatiaľ náter už 3 roky drží. Pozor na mráz, ten sa s vlhkým vápnom nemá moc v láske.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 57.69 (?), 5.6.2013 10:21

Děkuji za odpověď. Nejspíš si budu muset pořídit ještě vlhkoměr (nebo nějakej starej ZEPAREX ;-)). Nezdá se mi, že by byly zdi prolezle plísní, nebo že by se někde vysrážela voda, opadávala ve velkém malba atd. ale jablka tam zhnila docela rychle. Stačí na podzim cca těch 10 stupňů na kvašení vína, nebo je to málo? Na 5 (možná je to 7, už si přesně nepamatuju) to sleze až když jsou venku 20 stuňové mrazy. Když jsou venku 30 stupňová vedra teh to přes 15 stupňů nepřeleze.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 237.232 (?), 5.6.2013 13:45

My jsme do vápna přidávali ještě trochu modré skalice.   I.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 167.132 (?), 5.6.2013 18:38

Víno nechte vykvasit poprvé něke v teplejším prostředí a druhé kvašení to je dobré

Domácí ovocné víno

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Paľo. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1739) - 196.33 (?), 5.6.2013 23:36

Biely povlak plesne na stenách pivnice, hlavne na tehlách a keramických povrchoch, je normálny. S čiernou plesňou je to horšie. Tú našťastie nemám. Biely povlak 1x ročne vyutieram chlpatou handrou, event. ošetrím Plesnistopom- je určený na murivo. Na druhý deň, aj vďaka nútenej ventilácii, zmizne pri vstupe do pivnice pivničný zápach a vzduch je zasa príjemný.

Pokiaľ ide o výrobu hroznového vína, nie je dobré aby Vám rýchlo vykvasilo. Kvasenie pri nižších teplotách- okolo +15 st. Celzia udržiava typickú arómu a chuť budúceho vína. Záleží aj na typu kvasiniek. Teploty nad +18 neodporúčam pre biele mušty. Hotové víno je potom ideálne skladovať pri +6 až +8.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
ariadna - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (87) - 78.134 (?), 13.2.2019 14:32
Je pre skladovanie v pivnici (= v sklepe:) nejaky rozdiel, ci je podlaha beton alebo dlazba? Myslim z hladiska vlhkosti v miestnosti. Ze sa dlazba lahsie udrziava je mi jasne.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika