Roubované sazenice modrých moštových PIWI



pavelmicek - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (55) - 25.73 (?) 
2.11.2018 10:45, zobrazeno: 3205x

Měl by někdo zájem vzít společnou objednávkou roubované sazenice z Německa v balíčcíh po 25ks?

Nebo zná někdo, kde je možné níže uvedené odrůdy koupit i v malém množství?

Letos sháním Cabernet Cortis, Cabernet Cantor, Regent, Rondo. 

Cortis a Regent už jsem dohledal v letošních nabídkách českých prodejců a to i ve velmi malém množství.

Problém je s Cabernet Cantor + Rondo. Sice ještě nejsou seznamy všech pěstitelů zveřejněny, ale tuším, že u těchto dvou stejně nebudou. Mne jediná známa možnost je tedy objednávka z Německa po 25ks, což je pro mne v tento moment zbytečně moc. Cena těchto sazenic je 68,- s DPH Informace o podnožích ještě nemám. Mě bude stačit 5ks na odrůdu.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
pavelmicek - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (55) - 25.73 (?), 2.11.2018 11:34

Sazenice z Německa jsou na podnoži SO4 a budou k vyzvednutí Duben 2019

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
HonzaH. - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (69) - 156.67 (?), 2.11.2018 14:20

Cabernet cantor si budeš prostě muset od nějakého českého dodavatele objednat v množství 25 ks. Tato odrůda u nás není běžně pěstovaná, čili pochybuji, že by některý prodejce dovezl na blind balík sazenic a čekal, zda si je náhodou někdo po 5 kusech od něj koupí.. Tech 25 ks není zas taková darda a přebytečné kusy pak snadno prodáš.. nebo dáš do květináče a prodáš / zasadíš / přeroubuješ později.. Pokud i přes to nechceš kupovat 25 ks, tak já ti této odrůdy můžu poskyknout řízků kolik bueš chtít..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
katoo - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (364) - 167.81 (?), 8.11.2018 9:12

Mohl bych poprosit o několik řízků Cantora? Oplátkou mohu nabídnout Solaris a Cortis.

Děkuji katoo

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika