Řez révy vinné na hlavu



HonzaH. - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (69) - 156.67 (?)
7.2.2018 12:30

Irsai, Solaris - to jsou velmi rané odrůdy, při vedení na hlavu ti budou zrát už v polovině srpna a hrozny budou mít nízké kyseliny.. Musíš si uvědomit, že čím níž hrozen, tím časnější zrání. Po dešti budou hrozny dlouho mokré, čili zvýšené riziko rozvoje chorob. Listy jsou nahusto, čili totéž. Práce při podlomu, vylamování fazochů a sklizeň v hlubokém předklonu nebo na kolenou. Vyvazování letorostů ke kůlu je dle mého názoru rozhodně náročnější na práci, než zastrkat to do dvojdrátí. Richardovi Stávkovi hrozny ožírají myši.

To vše je třeba vzít v úvahu.

Záleží co od toho čekáš. Jestli chceš využít výhod nízkého vedení, doporučuji ti udělat normální drátěnku, vedení R-H, ale kmínek třeba jen 30-50 cm. Tak to mám já. Prostě původní Guyot (viz Michlovský a jeho hustá výsadba). Pokud to chceš mít na hlavu protože se ti to tak líbí, tak bych zvolil o něco pozdnější PIWI odrůdy a dával si pozor na přehuštění letorostů..

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 186.164 (?), 6.2.2018 0:43, zobrazeno: 17413x

Zdravím,

při návštěvě Prahy mě velmi zaujala vinice pod Pražským hradem. Réva je tam pěstována tzv. na hlavu (kmínek vysoký jen asi 10-20 cm, zimní řez se provádí na čípek se 2-3 očky, letorosty se vyvazují k dřevěnému kůlu zaraženému u každé hlavy). Zajímá mě, zda má s tímto způsobem pěstování někdo zkušenosti, na internetu toho nelze moc dohledat.
Také již neodhadnu vzdálenost mezi jednotlivými hlavami. Vzhledem k vyšší nadmořské výšce (420 m.n.m., kousek severně od Brna, ale od severu chráněno domem) uvažuji o odrůdách Iršai Oliver, Muškát Moravský a Solaris (chci moštové odrůdy, stolních mám již dost). Svah je mírný, jihozápadní, půda od cca 60 cm hloubky jílovitá, srážky zde nejsou velmi vydatné. Odrůdy Krystal, Prim, Arkadia zde dozrávají na přelomu srpna a září. Jsou výše zmíněné odrůdy vhodné, pro tento způsob pěstování, nebo doporučíte jiné?

Všem předem děkuji za odpovědi!

Pavel


Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
ivan z okénka - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (800) - 184.133 (?), 6.2.2018 8:19

Musíte si zjistit, jak ty odrůdy plodí. Odrůdy na hlavu pěstují naturisti, např. Ing. Richard Stávek, vinař, propagátor výroby autentických vín, člen vinařského spolku AUTENTISTA MORAVIA MAGNA, co vím, sázel Sevar a Rubinet. Kus mají vysazeno na Sádku (vinice nedaleko Třebíče - Ing. Lampíř). Omlouvám se, ale nevím proč se snímky položily na bok, fotil jsem je vestoje, s foťákem normálně v ruce (je to ze Sádku).





Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 234.54 (?), 6.2.2018 10:13

Na hlavu pestuje aj pán Ryszard Piatek v Polsku. A celkovo je to v PL preferovaný spôsob pestovania, videla som to v mnohých viniciach. Tiež o tom uvažujem, nakoľko mám problémy s vymŕzaním (omŕzaním) ťažňov. Uvedomujem si, že posledné dve zimy boli špecifické, ale dávam tomu posledný rok a ak to znovu nevyjde, prechádzam z ťažňov na hlavu.

Trochu sa obávam našich podmienok - vyššia vlhkosť pri zemi, plesne. Predsa len som pestovanie na hlavu videla okrem PL len v oblastiach s veľmi suchým podložím a rýchlo vysýchavým podložím, čo u nás nie je.

Alena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 234.54 (?), 6.2.2018 10:15

dopĺňam: myslela som nízke vedenie na hlavu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Martin_Sviadnov - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (61) - 17.241 (?), 7.2.2018 10:57

Jen doplním můj praktický postřeh. Mám holý příkmenný pás a když mi po loňském mrazivém jaru obrašily nové letorosty až od země, měl jsem několik hroznů celkem blízko u zěmě. Při deštích docházelo pravidelně k ušpinění bobulí odstřikující hlínou. Takže pro pěstování na hlavu bych to viděl na vhodné mulčování (jako mají na vinici pod Pražským hradem), nebo kompletní zatravnění, což zase omezí vláhu pro révu. A taky je nutno se ohýbat k hroznům až k zemi, což u RH vedení všechno odpadá. U vedení na hlavu zase odpadá starost s drátěnkou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
HonzaH. - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (69) - 156.67 (?), 7.2.2018 12:30

Irsai, Solaris - to jsou velmi rané odrůdy, při vedení na hlavu ti budou zrát už v polovině srpna a hrozny budou mít nízké kyseliny.. Musíš si uvědomit, že čím níž hrozen, tím časnější zrání. Po dešti budou hrozny dlouho mokré, čili zvýšené riziko rozvoje chorob. Listy jsou nahusto, čili totéž. Práce při podlomu, vylamování fazochů a sklizeň v hlubokém předklonu nebo na kolenou. Vyvazování letorostů ke kůlu je dle mého názoru rozhodně náročnější na práci, než zastrkat to do dvojdrátí. Richardovi Stávkovi hrozny ožírají myši.

To vše je třeba vzít v úvahu.

Záleží co od toho čekáš. Jestli chceš využít výhod nízkého vedení, doporučuji ti udělat normální drátěnku, vedení R-H, ale kmínek třeba jen 30-50 cm. Tak to mám já. Prostě původní Guyot (viz Michlovský a jeho hustá výsadba). Pokud to chceš mít na hlavu protože se ti to tak líbí, tak bych zvolil o něco pozdnější PIWI odrůdy a dával si pozor na přehuštění letorostů..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 56.166 (?), 7.2.2018 18:01

takže ku kosom, špačkom, hmyzákom a psom pribudnú ako konzumenti myši crying

ďakujem za vyjasnenie a doplnenie argumentov. 

nemyslím, že tráva je problém len konkurenciou pre vodu. Na konci leta (unás od polovice srpna-augusta) je výrazná rosa, ktorú drží tráva dosť dlho a celkovo trávny porast udržiava vlhkejší vzduch, čo by bolo hneď pri zóne hrozna.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 19.131 (?), 7.2.2018 18:23

Kdo má málo práce, ať si nasadí vinohrad. A kdo se vyloženě nudí,

ať si zvolí vedení na hlavu.

Nic proti, ale u výše uvedených autorit jde o snaha zaujmout. Prostě se upnete na nějakou blbost, abyste se vymezili vůči  „mejstrýmu“.  Návštěvníci z města budou hltat každé vaše slovo, jak jste původní a vracíte se k tradicím. Ještě je dobré propagovat nějakou starou odrůdu a ostře se vymezit proti novotám. Ve sklepě pak plnit hrozny do kverů a lisovat nejlépe až na velikonoce.

Ale vážně. Pokud si chcete práci ušetřit, tak lze vedení na hlavu trochu modernizovat a využít výhody lepšího vyzrávání a možné ochrany proti zimním mrazům. IO, MM i Solaris jsou pro tento způsob pěstování vhodné. Irsai proto, že nejlépe ze jmenovaných odolová plísním - ale na nízkém vedení hůře plodí. Solaris a MM hodně plodí, ale budou určité problémy s hnitím.

Pokud chcete pouze zaujmout starobylým způsobem pěstování a na odrůdě tolik nezáleží volil bych například Cabernet Blanc nebo Souvignier Gris, z modrých Cabernet Cortis. Ušetříte za postřiky, ochránite přírodu a úroda vám nebude hnít.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 186.164 (?), 8.2.2018 0:27

Díky za reakce!

Rozhodně mi nejde o to, abych něčím zaujal, nebo se chtěl vracet k tradici. Spíše na dané místo nechci stavět drátěnku, nevypadalo by to dobře, je to v předzahrádce kolem cesty. Takže ani náročnější opečovávání pro mě není problém, nejedná se o stovky hlav ale spíše o 20 - 30. Na odrůdě mi moc nezáleží, spíše než víno, bych asi dělal pouze burčák. Nečekal jsem, že zde na fóru potkám kapacity a možná i velkopěstitele ;)
Navrhované odrůdy bych určitě využil, jen nevím kde je sehnat, jediný prodejce s Cabernet Blanc, kterého jsem našel, má vyprodáno. Také jsem měl strach sázet pozdnější odrůdy do této nadmořské výšky. Tradiční ranné a poloranné odrůdy plodí většinou na delším dřevě.
Pod révou by pravděpodobně bylo zatravněno a mírně bych zavlažoval, opravdu zde prší velmi málo, letní bouřky jsou odkláněny nedalekými kopci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
HonzaH. - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (69) - 156.67 (?), 8.2.2018 6:16

Ano, "výše uvedené autority" se opravdu snaží zaujmout. Zákazníka. Ono je to víno totiž živí. Na zákazníkovi pak je, zda chce pít víno stabilní, dlouho zrající, minimálně sířené a vyrobené pouze z hroznů a to ještě navíc z vinohradu, kde se hospodaří způsobem šetrným k půdě a přírodě, nebo zda bude pít víno z hroznů z vinice, kde se paušálně používají herbicidy, systémové fungicidy a akaricidy a ve sklepě se s moštem a vínem dělají psí kusy (filtrace, selektované kvasinky, výživa pro kvasinky, čeřidla atd. atd. - všichni víme..).

Omlouvám se, do tohoto vlákna to nepatří, ale musel jsem zareagovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika