Prodej sazenic - Krausovi Mělník



Stránky: 1,  2,  3,  4,  5   
host - 103.253 (?) 
29.12.2009 15:32, zobrazeno: 89570x

Pro získání sazenic zde byla několikrát zmiňovaná fa Krausovi-Mělník. Zasílají sazenice révy i na dobírku? Na jejich web stránkách jsem se to nedověděla, nenašla jsem tam ani nabídku sortimentu event. prodeje. Myslím, že pokud tato diskuse je odborně zaměřena, neměl by být problém se zveřejněním adresy. Děkuji. ZT

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
panidana. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 96.2 (?), 29.12.2009 15:38

proč se nezeptáte přímo jich? Když mají webové stránky, tak mají i určitě kontaktní adresu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
zyjan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (512) - 195.168 (?), 29.12.2009 17:45

U Krausů jsem si před 2 roky objednal na dobírku sazenici odrůdy "Marlen". Přišlo mi to pomačkané, zabalené v obálce se 3 vybledlými vytáhlými výhony a 4 1-centimetrovými pahýly kořenů. - Několik měsíců po zasazení (ke konci okurkové seznony) mi bylo divné, že zelená část (zbylý zelený list) se dál nerozvíjí a ani neschne. Zjistil jsem, že dřevo bylo bez života a zelená část si prostě jenom sála vodu. Ještě mám toho fotku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 24.183 (?), 29.12.2009 19:21

Já jsem si u Krausů kupoval révu několikrát. Vždy jsem si k nim zajel osobně a vždy jsem byl spokojený, všechno se krásně ujalo. Sortiment mají velký, prodávají i kontejnerované keříky - takže není problém přijet i mimo sezonu.

V případě sazenic toulajících se někde po poštách a kurýrech bych byl spíš překvapený, pokud by se to ujalo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
jenamater - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (151) - 157.82 (?), 30.12.2009 17:38

Dobrý den,

objednával jsem vícekrát vinnou révu na dobírku, od různých prodejců. Zatíco od prodejce z Kladrub, byla réva dobře zabalená, odeslaná ve vhodném termínu s avízem den před odesláním, odrůdy správně popsané, včetně uvedení podnože a vždy se mi ujala, u prodejce od Kolína se mi ujala jen menší část sazenic a místo objednaných odrůd jsem dostal jiné. U prodejce ze Šilheřovic jsem byl spokojen s kvalitou sazenic až na to, že nebyla uvedena podnož. U prodejce z Bílovic byla špatná kvalita sazenic (ujalo se mi jich méně než 50%), navíc podnože také nebyly uvedeny. V marketech typu Dům a zahrada, u Starkla a pod., je sice označení v pořádku, kvalitu sazenic vidím, ale výběr je nepatrný a ceny přehnané. Takže pokud to je trochu možné, dal bych přednost osobnímu nákupu v zahraničních révových školkách. Zdraví jenamatér.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 0.146 (?), 30.12.2009 18:03

byl jsem spokojen s nakupem sazenic revy Milan Novak Vehlovice u Mělníka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 250.222 (?), 13.1.2010 9:14

Doporučuji pana Jonáše z Kolína, široký výběr stolních odrůd, v září ochutnávka prodávaných odrůd z vlastní vinice.(akorát Vostorg má stále vyprodaný, vždycky příjdu pozdě)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
bred_ik - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (899) - 178.82 (?), 13.1.2010 20:14

Jestli to nebude tím, že Vostorg u něj mi nepřipadá jako Vostorg, ale spíš jako Prim. Podobně jako Pamět Negrula mi nepřipomíná Pamět Negrula, ale Kodrjanku

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 155.12 (?), 30.12.2009 19:39
Bílovčáky (Slípáky) nebrat!!! Já nakoupil zajíce v pytli.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 160.10 (?), 30.12.2009 21:51

Dobrý den,

máte zkušenosti s Ludvíkem Osičkou z Bílovic? Díky.

Gabča

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika