Jarní mrazíky



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 168.103 (?) 
8.5.2019 11:08

poměrně zajímavé je projít si nyní stránky AMETu a údaje meteorologických stanic velkopěstitelů ovoce, např. FYTOSu ve Vlkově, Ekofruktu Slaný, aj. nebo výzkumných ústavů, Holovousy, Střížovice, aj. Walter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 168.103 (?), 8.5.2019 11:15

z údajů je patrné, že nějaké obrovské škody nebudou a že větší škody napáchal mráz obecně minulou noc a tuto noc byly nejnižší teploty v mrazových kotlinách. Walter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 148.5 (?), 8.5.2019 14:31

Ve vesnici asi dobrý. Soused má brambory OK, mamka taky všechno. Já jahody a kiwi, co jsem zakryla dobré. Brambory sem mohla přihrnout, ale nebyla jsem včera doma a pak už bylo pozdě, už se stmývalo takže jsem na ně už moc neviděla. Ty mladší jsou sežehnuté, v pořádku tak polovina. Prý bylo -1st, říkal muž. Je to tedy teploměr v patře, takže spíš ještě trochu míň.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 181.235 (?), 8.5.2019 20:54

Já ani jednu noc nic nepřikryla, protože jsem nebyla doma a kupodivu mráz nic nespálil. To bylo fakt štěstí..Sousedi mají spálený vlašský ořech, kompletně všechny nové listy. A o 5 kilometrů dál spálená réva, vlašský ořech, vistárie..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika