Co vaše réva? (2013)



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
Georg Black - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (331) - 38.186 (?) 
25.4.2013 7:11

To jsem rád, že to říkáte, protože, když jsem ty fotky viděl a vzpomněl si na ty své klůcky, co se na nich zatím jen nalévají pupeny, tak jsem zapochyboval jestli přežili zdárně zimu. ;-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 178.235 (?), 25.4.2013 8:01

Mirku, jsem v rozpacích, ani já v UH nemám pupeny ještě rozvité.  AB

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Wimpi - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2112) - 44.75 (?), 25.4.2013 9:25

Přátelé, prosím vás, z toho co tady píše a fotí kolega Mirek, si nic nedělejte a hlavu nelamte. Jen se závistivě kochejte a sněte. Mirek totiž bydlí v Břeclavi, což jak známo je někde dole u rovníku. Jsou tam tropické pralesy a rozlévá se tam úrodná řeka Amazonka, … či Dyje?  Teď nevím, ale v podstatě je to jedno, je to skoro stejné. U nás, tady nahoře u pólu teprve začínáme pozorovat prvé příznaky tání arktických ledovců a statečně odkládáme první vrstvu tuleních kůží.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Georg Black - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (331) - 38.186 (?), 25.4.2013 10:31

No, pěkně nás vykostil.wink Nezbývá, než tiše závidět, prošlapat si cestičku ve sněhu k drátěnce a vzývat boha Slunce, aby povytáhl i ty naše klacíky. cool

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Wimpi - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2112) - 44.75 (?), 25.4.2013 11:38

No, on nám to tady Mirek dělá pravidelně. Bohužel, není proti tomu obrana a nezbývá, než si na to zvyknout.laugh

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 133.163 (?), 25.4.2013 12:15

Když to shrnu, tak takhle to povyskočilo tento týden hlavně díky slunečnému počasí. Na zahradě je to asi poloviční, vyjma Vostorgu, ten statečně drží krok i pod hrází  "Amazonky" na opačném konci města. blush

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 255.44 (?), 29.4.2013 15:20

Ja tady mam uplne vyborne pocasi pro pestovani revy. Tak treba. Minuly tyden ze ctvrtka na patek jsem mel -4 oC ale uz odpoledne bylo +25 oC. Mlady listky u nekterych odrud byly ozehly, ale treba Cayuga White vubec nic. A poupata vypadaji naprosto nedotceny u vsech odrud. A i Traminette vypada vyborne. Takovy pocasi na jare je tady uplne bezny. Proto doporucuju vsem co zacinaji, zacinat s americkyma odrudama. Aspon ze zacatku nemet zadny problemy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
P.Z. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (717) - 148.21 (?), 6.3.2013 10:14

U nas to vyzera od 10.3 na dost velke ochladenie, preto akykolvek rez pre istotu este nevykonavam.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.3 (?), 6.3.2013 11:34

no já budu natahovat dneska dvojdrátí a až pak budu řezat, tak uvidím jak dlouho to ještě potrvá

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.3 (?), 6.3.2013 20:47

já mezitím dodělám drátěnku a ten řez nechám až po onom mrazivém dni (úterý nevypadá nejlépe) snad to ještě změní...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika