Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Podle mě byla chyba hlavně v tom, že paní dala řízky do vody. Kořenění řízků ve vodě probíhá pouze u zlomku odrůd - osobně mám takovou zkušenost s Pokladem Panonie a pak ještě jedním neznámým muškátem, který jsem dostal jako dárek.
A něco k té dorminaci.. Brzy na podzim se mi podařilo získat na trhu řízky rumunské Viktorie, tak jsem je dal do chladu do zeminy a i pak byly v teplotě 5 - 10 °C. Pak se na povrchu zeminy objevila plíseň, tak jsem se rozhodl řízky očistit a dát do čerstvé zeminy - a když jsem je vyjmul, tak měly kořínky -  i při tak nízkých teplotách řízky zakořenily.
Ale samozřejmě - k dosažení zakořenění je daleko lepší, když mají řízky k dispozici vyšší teploty.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika