Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Nůžkami udělám dole do řízků několik podélných "zářezů" a namočím je do stimulátoru. Zkoušel jsem Stimulax I práškový a III gelový zda je mezi nimi nějaký rozdíl, co se týče tvorby kořenů nepozoruji, ale u práškového se mi pod PETkou tvožil nějaký hnědý sliz (hnědá řasa?). Mám udělám spodní ohřev nastavený na 24 a 26°, a nejpozději do týdne je potřeba vodu vyměnit, lépe po 3-4 dnech, žádnou výživu. Ve stejných podmínkách raší řízky různých odrůd různě, některé jen nasazují na kořínky, některé jen raší do zelena (těch je nejvíce, jiné zase oboje zaráz nebo vůbec nic. Pozor i na zakrytí, během jednoho dne se na vrcholcích řízků pod nevětraným krytem z PETky stihl vytvořit povlak s plísně, a tak je nechávám raději odkryté. Jak píše pan Mičurinec, lze napíchat řízky i do země a nechat zakořenit venku. To ovšem nedělám u odrůd, které mám po jednom kousku a hlavně jsou to rarity nebo novinky. Takové je potřeba hýčkat a piplat od mimina.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika