Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Naštěpoval jsem na podnože, omotal a zavoskoval, tady je odkaz. Bohužel ani po třech týdnech nebyly známky rašení ani kořenů, ani oček. Po konzultaci s dalším "výzkumníkem - množitelem" jsme dospěli k závěru že na vině bude nejspíše nízká teplota (15°) působící na očka, a ani "spodní" teplota 26° na tom nic nezměnila. Zhotovil jsem tedy další "kilčevator", ve kterém stojí PETky s perlitem v podmisce s dešťovou vodou, vytápěné 15W topnou rohoží, řízené přesným termostatem kde teplota vody je udržována v rozmezí 26-27°C. Tentokrát již řízky nejsou v chladné mísnosti ale ve verandě, kde se teplota pohybuje v rozmezí 19-21°, pokud vyleze slunce tak i více. Mám tam umístěny řízky podnoží, řízky různých odrůd, použil jsem dva různé stimulátory, mám tam i naštěpované řízky kterým se původně v chladu nedařilo. Pak tam mám ještě i původní "kilčevator", kde jsem nechal piliny ale sáček nahradil PETkou a dal do ní nové naštěpované i nenaštěpované řízky. V novém prostředí je již po týdnu znatelné rašení pupenů u podnoží i u nenaštěpovaných řízků.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika