Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pred 3 týždňami som začal postupne vysádzeť odrezky ktoré už mali korienky do pet fľaší so zmesou záhradnej zeme a piesku. Vysádzam priebežne odrezky, ktoré majú aspoň 5 mm dlhý koreň, a zalejem vodou. Substrát sa snažím udržiavať stále vlhký. Odrezky sa ihneď  "chytia" a v priebehu 2 týždňov vytvoria bohatú koreňovú sústavu. Pri niektorých sadeniciach sa stalo že vyschol rastový vrchol, tak som musel predlženie rastlinky vytvoriť zo zálistku. Včera som ich vyniesol von do polotieňa aby si pomaly zvykli na vonkajšiu klímu. Teraz budem musieť sledovať vonkajšiu teplotu, a v prípade predpovede mrazov ich prenesiem dnu aby nepomrzli. Na trvalé stanovište ich budem vysádzať až kolo 15 - 20 mája.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika