Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Zdravím, jsem úplný začátečník, co se pěstování révy týče. Koupil jsem si dvě odrůdy, jedná modrá, druhá bílá, na přesné názvy bych se musel podívat. Nicméně by měly být nenáročné a hlavně mrazuvzdorné. Na co se chci vlastně zeptat. Révu jsem zasadil loni podle návodu. V zimě jsem jí zastřihnul a čekal co bude. Letos na jaře však všechny loňské výhonky uschly, už jsem myslel, že je po nich, ale nakonec vyrašili nové výhonky. Vedl jsem u každé rostlinky dva kmínky, řádně je hnojil a zaléval. U modré odrůdy mi oba kmínky vyrostly snad do výšky 3,5 metru, u bílé tak 1,5 metru. Blíží se zima a já pořádně nevím, jak víno ostříhat. Všude píšou nějaký počet oček, ale nejsem si jistý, co to vlastně je. Navíc mi přijde dost radikální révu zkrátit třeba na 30cm, hlavně tedy tu modrou. Mám strach, abych rostlině neublížil. Co se týče místa, tak plánuji konstrukci z trubek, takže může růst, jak je libo. Jak tedy vlastně poznám očka a není ten střih moc radikální? Děkuji za odpovědi.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika