Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dakujem za Vasu odpoved, som teraz pokojnejsi. Preventivne som ich predsa len striekol proti hubam. S pestovanim vinica nemam doteraz vela skusenosti, mozno casom ziskam oko, aby som sam vedel co, kedy urobit aj podla spravania sa stromcekov. Zatial mi so zakladmi pomaha moj dobry kamarat a postupne sa od neho ucim. Nadsenie pre vinic u mna narastlo po dopestovani prveho ovocia na stromceku Ajvaz. Pravdupovediac som necakal, ze v nasom regione (okolie ziliny) by mohlo dozriet hrozno takych dobrych chutovych kvalit - bol som zvyknuty len na chut samorodakov, co ma moc nebralo. Teraz maju uz nasadene kvety aj dalsie stromceky, odrody ruzove Othello aj Suzy, tak sa na ne velmi tesim. Minuly rok som ich chemicky nijako neosetroval. Chcem sa vsak spytat skusenejsich pestovatelov, ako to je u tychto rezistentnych odrod. Niektori autori v odbornej literature uvadzaju, ze aj ked je hrozno uvadzane ako odolne, malo by sa postriekat aspon dva razy v obdobi najvacsieho infekcneho tlaku. 

Moja druha otazka, kolko strapcov je vhodne nechat na trojrocnom stromceku? Ide mi prave o spominany Ajvaz, ktory po vlanajsej premiere aj teraz nasadil naozaj bohato kvetov. Strapce mal minuly rok asi polkilove, tak boli aj uvadzane v popise odrody. Rastlina vyzera velmi vitalne, predsa vsak nechcem aby sa prilis vycerpala. Cize kolko je take optimum? Zastrihnuty bol na jar na takych 8 pucikov + rezerva (ale aj z tej vyhnal kvety) Dakujem este raz za kazdu radu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika