Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ročník 2020 nám nějak sebral chuť diskutovat, na lidi útočí covid na révu stolbur.

Ale snad zase přijdou normální dny.

Tak jen pár poznámek, k letošní úrodě.

Z mých favoritů nezklamaly letos: Talisman, trochu problém s dozráním, ale nakonec to dal, Světlana - velké chruplavé, zdravé bobule, Galahad dobrý, letos větší bobule než loni, zajímavé aroma, všechny tři odrůdy měly bujný růst,  Alexa byl chutný ještě před dvěma týdny,  Aladin letos průměr, měl moc silné dřevo a málo hroznů,  Běloje čudo mě poprvé překvapilo pěknými, chutnými a zdravými hrozny,  Venus, pěkné hrozny - opravdu chuť „tutti fruti“, mě to chutná, snědli jsme vše,  Kišmiš 342 - bujný plno chutných hroznů s menší bobulí, ale neměl jsem sáčky, tak hodovali vosy, Rošfór - pěkné velké hrozny, ale brzy začaly octovatět, příště nesmím zaváhat se sklizní, letos šly poslední hrozny na kompost, Best early - pěkné hrozny bez semen, letos trochu znatelná labrusková chuť, ale příjemná, Aivaz, Arkádia - docela chutné, ale mají slabší dřevo, chce to omezit zatížení a hnojit, Alden - jako obvykle držák, letos byly „jahody“ méně výrazné, Irsai Oliver -  málo cukru, špatné dřevo. Chrupka bílá a červená - kupodivu nezklamaly - hodí se do drsnějších podmínek, pěkná úrodo a na chrupky i dřevo, Prim - nebyl uplně špatný, ale letos tak nevoněl, jako obvykle, kdy soutěží s Iršajem o nejlepší buket.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika