Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Keďže starý rok je za nami, rád by som v krátkosti zhrnul (ne)chemickú ochranu v roku 2019. Celkovo som striekal 7x, odrody Moldova a Rizamat Ustojčivyj vzhľadom na dlhšiu vegetačnú dobu dostali 8 postrekov. Z toho 3x som striekal pred kvetom, zvyšné ošetrenia boli robené po odkvitnutí. Začal som 18.5. a skončil 14.7., resp. 29.7. Znamená to, že v priemere som striekačku držal v ruke každý 8., resp. každý 9. deň pri Rizamate a Moldove. Celkovo som minul 30 L, resp. 31,5 L vody. Toľko stručné štatistické údaje. S dosiahnutými výsledkami som bol vzhľadom na použitú ochrannú stratégiu a priebeh počasia spokojný zhruba na 70%. Na záver pridám ešte zopár NAJ strapcov tohotoročnej sezóny. Keďže začiatok prác vo vinohrade sa pomaly blíži, želám všetkým hobby aj profi vinohradníkom hlavne pevné zdravie (a nervy), odhodlanie a chuť do práce.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika