Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tohoročné počasie dá riadne zabrať, oproti minulému roku asi 10stupňový rozdiel. Už druhý večer prikrývam rajčiny a Hokaida vysadené vonku a ešte 2 korene Kiwi. Je to celkom fuška. Dnes ráno bolo našťastie ráno o 5. hod.plus 2 stupne, ale ževraj táto noc bude studenšia, už teraz bolo chladnejšie, vyjasnilo sa a vôbec nefúka ako včera večer o takomto čase. Celý máj má byť teplotne chladnejší a tak aj v skleníku rajčiny rastú pomalšie- minulý rok mi už pomerne pekne zreli Stupické, teto rok som ich tam odtrhla iba 2, ešteže mi zrejú za oknami- nechce sa mi ich v tom vetristom počasí prenášať von.Na noc som zapálila v skleníku 4 olejové sviečky a korene poliala vlažnou vodou, nie že by im hrozilo namrznutie, ale bola by som nerada, keby sa podchladili. 

                                        Eva T.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika