Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Ahoj, mám ty z Číny i z oslavanu. Obojí mají své výhody i nevýhody... z oslavanu vypadají hezky, jsou pružné a přizpůsobí se. Mají ale větší oka a spodek síťky je třeba vázacím drátkem obmotat. Na hroznu drží dobře. Z dálky to ale vypadá fajn. Ty čínské (bílý s červeným provazkem) jsou tvrdé, neforemné ale mají menší oka. Výhoda, že se tam občas vlezou dva hrozny co jsou poblíž u sebe. Vzhledově už ale nevypadají nejlíp a jsou o něco dražší. Primárně to mám jen kvůli ptákům. Je to za mě lepší a pohodlnější než síťka přes celou řadu. Kór, když máte třeba více odrůd s různým dozráváním. Uvidím jak letos. Vloni jsem použil poprvé na cca 12 hlav. Letos už počítám, že zaplodí tak 20, na přes rok snad všech cca 50 a tam už si to pytlíkování asi rozmyslím..
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika