Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Díky za reakce!

Rozhodně mi nejde o to, abych něčím zaujal, nebo se chtěl vracet k tradici. Spíše na dané místo nechci stavět drátěnku, nevypadalo by to dobře, je to v předzahrádce kolem cesty. Takže ani náročnější opečovávání pro mě není problém, nejedná se o stovky hlav ale spíše o 20 - 30. Na odrůdě mi moc nezáleží, spíše než víno, bych asi dělal pouze burčák. Nečekal jsem, že zde na fóru potkám kapacity a možná i velkopěstitele ;)
Navrhované odrůdy bych určitě využil, jen nevím kde je sehnat, jediný prodejce s Cabernet Blanc, kterého jsem našel, má vyprodáno. Také jsem měl strach sázet pozdnější odrůdy do této nadmořské výšky. Tradiční ranné a poloranné odrůdy plodí většinou na delším dřevě.
Pod révou by pravděpodobně bylo zatravněno a mírně bych zavlažoval, opravdu zde prší velmi málo, letní bouřky jsou odkláněny nedalekými kopci.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika