Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Na borůvky jsem také používala sítě, ale jen do té doby, co se tam chytil ježek (přestože sítě nebyly až k zemi). Ještě teď, když nemůžu usnout, na mě tahle vzpomínka spolu s jinými bubáky vyleze.

Většinou na nás ovoce vybyde dost. Letošní rok nám ale vosy spolu s kosy (pěkně se to rýmuje!) sklidili veškerý angrešt, rybíz, jostu a maliny, a teď se soustředí na letní jablka Red Melba. Pokoušela jsem se něco očesat, ale nešlo to. Takový tlak jsem zatím nezažila. Je fakt, že v okolních třešňovkách letos nebyly třešně, ale to se už stalo mnohokrát. Stejně tak už mnohokrát bylo sucho. Bude v tom ještě nějaký jiný faktor.

Příznivě ale je, že jsme za letošní sezónu našli a zlikvidovali jen do deseti kusů španělských plzáků.

V letech, kdy to má cenu, používán k lapání vos PETky s pivem, protože na pivo nejdou včely. Náplň se ale v teplém počasí musí časo vyměňovat.

Zuzana

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika