Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já tomuto pohledu rozumím, možná to mám ale jinak než ostatní, pro mě a myslím, že nejen pro mě jsou právě ty pěstitelské vlastnosti naprosto zásadní a jestli má bobule nosík nebo ne a jestli je pruhovaná mi nepříjde vůbec zásadní oproti tomu jestli nezmrzne, musím/nemusím ji stříkat a jak moc a jakou má velikost a chuť... Je mi jasné, že ti co nové odrůdy šlechtí na tom pak také chtějí vydělat, často za cenu neférových praktik. Tohle je ale to co odsuzuji a myslím, že pro většinu normálních pěstitelů jso zásadní právě ty pěstitelské vlastnosti a na vzhledu sice záleží, ale až na některém ze zadních pozic v důležitosti. A to že je zájem o novinky je jasné, ale myslím, že skutečnou motivací u normálních pěstitel je právě hledání těch odolnýcha chuťově dobrých pdrůd a ne to jestli má odrůda nosík nebo proužky na bobuli. To je to co jsem svým příspěvkem chtěl říct. A to že nové, skutečně zásadní odrůdy se objevují jednou za x moc let a ne málem každý měsíc, jak se nás snaží krmit ti co odrůdy šlechtí a pak na nich vydělávají. Ty informace od nich je třeba brát s rezervou. Proto jsem rád za každé střízlivé hodnocení od Bred_Ika nebo právě od vás a nerad za každý hype popis na webu prodejce, protože tam je každá odrůda super novinka, málem ultraranná a superatraktivní a supertržní.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika