Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

VOSTORG-Galachad, Talizman-Svetlana:
Vostorg je stara znama rokmi preverena odroda v kazdorocnej zaplave novych hlavne velkoplodych odrod. Nesmieme nan zabudat podobne ako na Talizman.
Toto je druhy rok co mi plodi. Vlani len jeden koren, a bobule boli dost meke, to mi prekazalo, cakal som chrumkave.
Tento rok prvy krat zaplodili dalsie 2 korene a bobule su pevne mesite, chrumkave. Vyborna konzistencia i chut. Velkost bobuli do 7-8g mi postacuje to nie je ziaden handicap. Nepraskaju, nekazia sa hmyz nebabre, dlho vydrzia na koreni. Co viac si mozme priat? Supka vobec neprekaza.
Celkom si viem Vostorg predstavit ako moju klucovu odrodu.
Poznam sice odrodu, ktoru by som mohol menovat ako novu vylepsenu generaciu Vostorgu... bol by to Galahad, ktory ma asi vsetky prednosti Vostorgu ale navyse vacsie bobule, strapce a je skorsi. Ma aj lepsiu odolnost chorobam. Vostorgu tu na fore viaceri vycitali slabsiu odolnost mrazu.
 
Talizman- Podobne ku overenym klasikam patri Talizman, tu by som za jeho vylepseneho nastupcu videl Svetlanu. Opat ma vsetky prednosti Talizmanu plus navyse lepsie opelenie bobuli a na forach trvria, ze aj lepsiu odolnost chorobam, tym sa mysli zrejme mucnatka. Takisto ma vyrovnanejsiu velkost bobuli, zreje o 1 tyzden skor, takze je aj do studensich oblasti.
 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika