Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

odroda ALADDIN

udavaju dozrievanie za 100dni. Velke bobule 8-9g. Strapce huste 600-800g.
Moja skusenost: Vynikajuca chut, bobule pevne - vyrazne chruplave, vyrazne sladka, plna chut s muskatom. Chutovo ho u nas hodnotime ako najlepsi zo vsetkych. Odolnost chorobam- - jeden z najlepsich medzi stolovymi. Nie je citlivy na praskanie po dazdoch. Urodnost dobra.
Realne mi dozrieva vyrazne neskor cca 15-20dni za Galahadom. To sa mi prave paci a ukazuje sa mi ako dalsia top odroda navazujuca na Galahada. Som zvedavy dokedy vydrzi vysiet na koreni bez poskodenia, zatial to vyzera nadejne. Ak vydrzi minimalne do konca septembra tak sa moze stat u mna spolu s Galahadom taziskovou odrodou. Zatial hlavnym negativom vidim huste strapce - bobule su natlacene -co je rizikom choroby.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika