Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zo skorych odrod je moj jasny favorit:
Galahad - je skory, je spickou v odolnosti, urodnosti, chuti / vyzore, velkosti, vydrzi na koreni.
Nemam vyskusane dokedy vydrzi na koreni, ale neverim ze az do neskorej jesene.
Preto hladam podobne kvalitnu neskorsiu odrodu. Verim, ze s 2 (pripadne 3mi) TOP odrodami - skorou a neskorsou - co dlho vydrzia na koreni, nepraskaju, nehniju -  by sa dala pokryt cela hroznova sezona.
Tu skoru TOP odrodu som nasiel - Galahad, ale neviem najst podobnu TOP neskorsiu odrodu. Veril som v Alexu a Kokla - ale kvoli slabej urodnosti musim hladat dalej - tu moze hrat rolu aj horsia kvalita mojej pody. Kvoli mladosti revy, jarnym mrazom ci chorobam mi vacsina PIWI odrod este neplodila.
Z tych neskorsich mi 1x plodili Aladdin, Carli, Vostorg novy cerveny, Vostorg idealny, Denal, Glasa, Phillip, Veronika, Konzul, Nadezda Azos, Jupiter, Saturn, Talem.
Aladdin je kusok neskorsi ako Galahad, tiez velmi kvalitny, no neviem, neviem ci vydrzi az do neskorej jesene - skor mam pocit, ze potrebujem neskorsiu odrodu ku Galahadu.
Z hladiska odolnosti vyzadujem realnu odolnost voci perenospore bez postreku, dlha vydrz strapcov na koreni, odolnost praskaniu a hnilobe, zvysena odolnost mucnatke - pri 2 BIO postrekoch.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika