Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Zdravím, jakožto pěstitel začátečník se potřebuji zeptat... Loni na podzim jsem zasadil kontrejnerovanou révu, krásně roste, silné pruty, vylamuji fazochy a podobně. Nicméně nyní se mi na listech objevily šedé fleky a to na všech odrůdách (mám Phoenix, Muscat Blue a Victoria). Přestože se jedná o Piwi odrůdy, zřejmě je něco napadlo. To beru, furt vnímám rezistenci spíše jako zvýšenou odolnost a ne jako úplnou imunitu. Jen se chci zeptat, jestli mi poradíte... 1) oč konkrétního se se jedná? Je to padlí nebo něco jiného? 2) má smysl nyní rostliny něčím (čím?) postříkat, když jsou to zatím jen pruty a letos nemají ani jednu hrozinku? Nebo to mám nechat být a jen listy vyhodit do popelnice (nekompostovat), až samy uschnou? Díky za veškeré rady. /Honza
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika