Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

chci jen připsat svoji zkušenost z letoška. Několik let (5) jsem různě laboroval s drátěnkou. Letos jsem přes zimu koupil a instaloval drátěnku z Osl... u (kovové sloupky + zavrtávací kotvy) a musím říct, že jsem moc litoval, že jsem to neudělal rovnou.

  • bez postraního drátu na vynutí drátěnky to nikdy nebude to pravé ořechové, je třeba mít možnost vypínat drátěnku bez obav vyvalení sloupku a 2m páka na horním konci má obrovskou sílu
  • nechtěl jsem nic betonovat
  • neuvěřitelně rychlá instalace
  • při troše šikovností nejsou potřeba ani vypínací kleště na ty griple, lez docílit správné pozice mírným předepnutím sloupků a pak jejích datažením pomocím vypínaní drátů drátěnky.
  • kovové sloupky díky svému profilu jdou velmi lehce do země, v mém případě jen zatlučením
  • origoš dráty(bezinal) zatím nepoužívám, bo jsem nenašel rozumně balení pro mé potřeby
  • měl jsem vyvazovací dráty na kotvách, ale musely být dál od sloupků a bylo to vyloženě o zdraví, takhle je to téměř u sloupků a je to celkem na pohodu + plánují tam ještě dát nějakou popínavku, aby tam opravdu níkdo nezakopával

Takže uvidíme rozdíl v sozóně, zatím jsem nadšen.

GB

PS: Plus ty vyvazovací dráty se dají přidělat i k dřevěným sloupkům

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika