Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý večer, sadenice zakorenené vo vate presadené do záhrady alebo do kontajnerov pekne rastú, sú silné a zdravé. Z rozprávania aj od iných pestovatelov, môžem potvrdiť výbornú úspešnosť pri zakoreňovaní. Chcem Vám predstaviť odrodu ktorú som vlani dopestoval mojou metódou. Ultra skorú odrodu CHRUST, doba zrenia 85 dní. Na jar mi aj na nej zmrzli výhony, ale na štastie, aspoň na jednej rastline mi nahodila dva signálne strapce. Táto je na mieste kde začína svietiť slnko okolo 10 hod. Takže nie uplne ideálne miesto. A aj napriek tomu hrozno bolo chutné už 26.7. Má sladkú a zaujímavú chuť. Prikladám aj fotografie aj Galahadu vedĺa nej rastúceho ktorý v tej dobe mal ešte tvrdé zelené plody. Rastliny Chrusta mám zdravé a to v tomto roku sa chorobám darí. Niektorý si ju mýlia s odrodovou Chrustik, ktorú má v ponuke napr. aj Slovplant. Ponúkam niektoré údaje na porovnanie.

CHRUSTIK: Termín dozrievania: veľmi skorý, 105 – 115 dní, Farba: mliečne biela Chuť: harmonická Hmotnosť bobúľ: 8-9 g Hmotnosť strapcov: 400-600 g Odolnosť k chorobám: vysoká Mrazuvzdornosť až - 26 ° C;

CHRUST: Termín dozrievania: 85 dní Farba: žltá Silnorastúca, Hmotnosť bobúľ: 12-16g, Hmotnost strapcov: do 2500g

S pozdravom Milan.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika