Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý večer,

teší ma že skúšate tento spôsob zakorenovania. Ale škoda, že nepostupujete tak ako som písal.
Keď najdete kus vaty(neviete ako dlho tam bola a neviete čo všetko do nej napadalo) a zoberiete si ju domov. A ešte k tomu stavebnú!
 Ohĺadom agro a stavebnej tu je toho napísané dosť. Odporúčam zakoreňovať v agro vate.
Pleseň chytajú iba nekvalitné odrezky/nevyzreté/, na fotkách mi niektoré tak pripadajú. 
Teplota je v poriadku, niektoré púčiky sa už prebúdzajú.
Neviem, či ste namáčali odrezky pred napichaním do vaty vo vode? Aj to pomôže k skoršiemu zakoreneniu.A tiež je rozdiel či zakoreňujete teraz, alebo apríl- máj. Je tam rozdiel v teplote a dĺžke dňa. Okno, alebo skleník. Či je odrezok z chladničky, alebo čerstvo odstrihnutý. Potom môže byť rozdiel aj dva týždne.
Či očko vyslepíte alebo nie, aj tak sa odrezok zakorení. Ja ho radšej nechávam.
Približne do 1/2-2/3 vaty, pri jednoočkových odrezkoch stačí aj 1cm od spodku vaty.
Akú hrúbku má Vaša vata? Pripadá mi tenká?
Ak máte kvalitnú vatu a kvalitné odrezky úspešnosť je 100%.
Prajem Vám trpezlivosť a úspešnosť pri zakoreňovaní.
S pozdravom Milan.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika