Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

V zahradách kolem RD se dobře vede kosákům a s nimi se réva, ani kanadské borůvky prostě nedají. Zkoušel jsem zasíťovat pouze v zóně hroznů. Neuspěl jsem, kosáci vítězili na celé čáře. Nejprve co přes síť dostali zobákem, pak přišli na to, že když se na síť posadí, ta se prosedne a zase zobou. Pak sedali 2 v jednom místě, aby se dostali na zbývající bobule. Musel jsem zasíťovat celou viničku, ale i pak stále zkoušeli někudy proniknout dovnitř, to jsem jim po drobných úpravách zatrh a od té doby mám pokoj. Konečné řešení se osvědčilo i proto, že uvnitř sítě mohu bez omezení provádět všechny zelené práce, případně aplikovat postřik. Hlavním důvodem je, že kosáci naklovnou mnoho bobulí. Na některých se objeví mravenci, další nahnívají a ohrožují zdravotní stav ostatních bobulí a podstatná část úrody pak nezadržitelně podléhá zkáze! U nás to prostě bez zasíťování nejde. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika