Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím do diskuse, jsem před otázkou jestli nemám preventivně postříkat révu proti perenospoře, zatím jsem nenašel žádné náznaky chorob, ale...? (mám Solaris, Hibernal, Merzling, Malverina, Klavora). Toto počasí co teď je, kdy je pořád dusno, večer a v noci prší a přes den se to zase vyšplhá přes 30°C a je slunečno je dle mého ideální pro plíseň a další choroby. Mám doma akorát Dithane a ten má ochrannou dobu 56 dní. Mám obavu, že solaris mi určitě dozraje dříve než za 56 dní. Co s tím? Jsou nejaké prostředky s kratší dobou OL? Vím, že najídlo to nemusí tak vadit, ale když budu dělat víno, tak by to mohl být problém. Doporučte mi prosím kdyžtak nějaký další postřik na perenosporu případně i nějaký universálnější, který je např. i na padlí, červenou spálu apod. Vloni jsem stříkání úplně zazdil a neměl jsem nic, letos je to tváří zdravě, ale ještě je kus léta a podzem před námi. Díky a přeju hezký den...  Z HK zdraví Ferby

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika