Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ospravedlňujem sa za oneskorenú odpoveď. Vrátil som sa zo skvelej akcie- Dňa otvorených pivníc vo Svätom Jure. Že je potrebné sa pred jazdou autom riadne prespať, je jasné každému zasvätenému enofilovi. K fotografii Nera na mojej snímke z júla 2011: Bobule začínali modrať, ale nemali ešte definitívnu veľkosť. Preto strapec vpravo sa zdá hustejší ako vľavo na treťom očku. Koneckoncov veľmi pekná Bredíkova snímka Nera názorne ukazuje, že hustota strapcov je rovnaká a nezávislá od vzdialenosti voči báze rodiacich letorastov. O teórii závislosti dĺžky strapiny na tejto vzdialenosti som doposiaľ nepočul. Je pravdepodobné, že Nero na oblúkoch preočkujem inou odrodou s väčšími bobuľami a skúsim ho naočkovať na vertiko. Nevidím žiadne prekážky v rodivosti Nera na tomto vedení. Stredná veľkosť bobulí mi nevadí, skôr tvrdšie semienka. Ale vzhľadom k ranosti a veľmi dobrej chuti Nera sa mu semienka dajú odpustiť. Na víno môže byť sorta Nero veľmi dobrá, prinajmenšom z dôvodu najvyššieho obsahu resveratrolu (D.Pospíšilová: Ampelografia Slovenska, str.343).

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika