Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nepovažujem nedôveru za rýpavosť. Písal som už cez leto, že Nero rodí dokonca na prvých očkách. Pozrite lepšie na snímku: V zákrytu za veľkým strapcom vyrastajúcim z druhého očka na pravej strane je menší strapec, ktorý vyrastá z prvého očka. Staré listy som odstraňoval až keď začali žltnúť. Medzi drôtmi je vidieť oblúk dvojročného dreva. Prvé tri očká rodiacich letorastov, ktoré sa zmestili do hľadáčika mobilu, sú takmer všetky zakvitnuté.

Súhlasím s názorom p.vjk. U vertika je rozhodujúca rodivosť odrody na spodných očkách. Veľkoplodé odrody s ťažkými strapcami by som ale hlavne vo veterných polohách (môj prípad) na vertiku s dlhými ramenami nepestoval (riziko vylomenia ramienka).

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika