Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

V tomto roku budem oberať úrodu z prvých bielych rezistentov naočkovaných do starého vinohradu Vitis vinifera. Keď sa pozriem na celý rad preočkovaného viniča bez jediného chorého strapca (a bez postrekov) a na vedľajší rad mullerky s bielo čiernymi múčnatkovými strapcami, mám z toho veľmi príjemný pocit, že námaha s očkovaním nebola zbytočná. Pritom úrodu v plnej miere ako na starých kmeňoch som oberal už na druhý rok po očkovaní. Mullerke v tomto roku nepomohli ani 3 kombi- systémové postreky. U múčnatky rozhodujú doslova hodiny. Za omeškanie s postrekom sa platí draho... Koncom zimy pôjde mullerka pod nôž a do kmienov vsadím očká Marquette, Pinotin, Cabernet Cortis, Frontenac Blanc a Gris, Citronnyj Magarača, Dubljanskyj. Skvelý Traminette v tunajších podmienkach dozrieva bohužiaľ dosť neskoro. Výsledky merania cukornatosti hrozna rezistentov som zverejnil včera.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika