Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vážení přátelé vinaři!

Když jsem publikoval ve Vinařském obzoru v roce 2005 další možnost přeštěpovat révu formou očkování, tak jsem netušil, jaký ohlas to bude mít.

Od té chvíle jsem zavalen nejen mnoha dotazy, ale zkušenostmi mnoha vinařů, kteří tuto metodu již použili. Omlouvám se proto těm, kterým jsem neodepsal, protože zájem již překročil i naše československé hranice a komunikace, zvláště ve francouštině mi dělá velké problémy.

Po dlouholetých zkušenostech musím bohužel konstatovat, že i tato metoda není zázračná, příroda je nevyzpytatelná, a i když už jsem přeočkoval stovky keřů výsledky v jednotlivých letech jsou různé.

Na stránkách v roce 2013 se budu snažit reagovat na některé Vaše zkušenosti a doplnit o nové poznatky. Oldřich Řezáč

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika