Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tedy přikládám letošní výsledek. Sklizeň byla v půli září, o cca tři týdny později než loni. Cukernatost zhruba plus minus 23 stupňů. Což při té letošní bídě jak to všechno jelo pomalu zaplať pán Bůh. Letos jsem během roku nepoužil žádný postřik, čerstvě zjara akorát před pučením Kuprikol. Žádný cukr jsem nepřidával, kvašení jsem nechal na přírodě tj. bez přídavku ušlechtilých kvasinek a výsledek není špatný. Burčáku jsme něco vypili, tohle je poslední lahvinka, kterou nechám zrát zašpuntovanou. Chuťově je to suché víno a protože nemám vyšlechtěný jazýček, tak to nedokážu přesněji určit, prostě je chutné ;) Už jsem se letos těšil i na Dornefelder, že bych nějakou lahvinku naplnil, ten ale po srpnových deštích moc popraskal, vosy se na hrozny vrhly a zbylo toho tak na chuť do pusy. Jo a poprvé jsem měl letos na jediným keři zcela výstavní dva hrozny Žlutého Muškátu. Žádný postřik během roku. Bobule byly zdravé, nasládlé - půlka října. Když jsem je pak už chtěl odříznout jednoho dne, našel jsem jen ucvaknuté s kouskem šťovky hrozna, já bych řekl, že to byly srnky. Musím však přiznat, že některé spodní listy byly lehce postižené plísní, ale rozhodně keř netrpěl a na postřik se mi to nejevilo nutné. Omlouvám se za offtopic, tohle už patřilo do jiného vlákna. 

Musíte si k fotce lehnout, nevím proč, v počítači se mi ukáže fotka na výšku, ale po natažení na web se položí.. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika